Pobiednicki #2020 - biegi wirtualne

Kochani, 

jesteśmy przekonani, że tak jak my bardzo czekacie na Pobiednicki półmaraton POMAGAM 2020, niestety w związku z aktualną sytuacją związaną z zagrożeniem epidemiologicznym podjęliśmy decyzję o nieco zmienionej formie naszego wydarzenia. 

Pobiednicki Półmaraton POMAGAM 2020 odbędzie się w dniach 4 - 5 lipca 2020 roku. 

Wydarzenie będzie miało charakter wirtualny. Co to oznacza? Oznacza to tyle, że nie organizujemy tradycyjnego pikniku rodzinnego, który towarzyszył wydarzeniu. Biegacz chcący wziąć udział w edycji 2020 powinien zdecydować, jaką trasę chce pokonać, w tym roku do wyboru są 3 dystanse: 5km (Pobiednicka 5-tka), 10km (Pobiednicka 10-tka) i Pobiednicki Półmaraton. Następnie zapisać się poprzez elektroniczny formularz i uiścić opłatę startową w wysokości 20 zł. Następnie w dniach 4-5 lipca 2020 roku biegacz musi pokonać wybrany przez siebie dystans w dowolnie wybranym przez siebie miejscu, a swoje osiągnięcie udokumentować aplikacją biegową. Print-screen z aplikacji biegowej, który potwierdzi pokonany dystans i czas, należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W mailu biegacz powinien równiez umieścić swoje imię i nazwisko oraz adres, pod który mamy wysłać medal i zaświadczenie o ukończonym biegu. 

Jak co roku, dzięki udziale w naszym wydarzeniu będzie można pomóc potrzebującym z terenu Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce - więcej informacji o tym, podamy wkrótce.

Zachęcamy też do wstawiania Waszych zdjęć przed biegiem po biegu lub w trakcie na nasze wydarzenie na facebook'u: https://www.facebook.com/events/1388534024665217/

Pamiętajcie, aby biegać z zachowaniem ostrożności! 

 

Z pozdrowieniami
Organizatorzy

Nasze Cele

Naszym celem jest pomoc osobom niepełnosprawnym.

 

Bo życie jest zbyt piękne by żyć tylko dla siebie

 

Kim jesteśmy

Grupą ludzi i organizacji zrzeszonym w jednym celu.