Zapraszamy!!!

Pobiednicki Konkurs Piosenki - 4 lipca2020r.

Zapisy do 30.06.2020r. poprzez nasz adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2020 - edycja wirtualna

Serdecznie zapraszamy do udziału w biegach wirtualnych. Do wyboru trasy: 5km, 10km, Półmaraton. Trasy pokonujecie w swoim otoczeniu!

Nie tylko półmaraton ...

POBIEDNICKI PÓŁMARATON POMAGAM 2019

13 lipca 2019 roku na terenie Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce odbyła się kolejna – już 6(!) –edycja Pobiednickiego Półmaratonu POMAGAM. W tym roku zysk z wydarzenia zostanie przekazany dla Daniela Kowal z Tropiszowa, który kilka lat temu w nocy, podczas obozu sportowego lunatykując wypadł z okna

Wydarzenie rozpoczęło się rozgrzewką dla biegaczy poprowadzoną przez dziewczyny z Oops Fitness Klub, następnie o 16:00 wystartowało łącznie 42 biegaczy, którzy do pokonania mieli dwie trasy – 10km lub Półmaraton. Trasy zabezpieczali Druhowie OSP z Pobiednika, Igołomi-Zofipola, Tropiszowa i Żydowa.

W tym roku Piknik towarzyszący wydarzeniu odbył się na terenie przy remizie OSP Pobiednik Mały, gdzie Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji m.in. zaplecze gastronomiczne przygotowane przez KGW Pobiednik Mały & Wielki, darmowe dmuchane wesołe miasteczko dla dzieci, konsultacje z trenerem personalnym, konkursy dla dzieci, stoisko Warsztatów Terapii Zajęciowej w Pobiedniku z rękodziełem, konsultacje kosmetyczne z menedżerem firmy COLWAY, loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami, licytacja koszulki z podpisami zawodników Wisły Kraków, piłki z podpisami Roberta Lewandowskiego oraz Piłkarzy z Wisły Kraków, autografy ze zdjęciami polskich skoczków narciarskich, malowanie twarzy,
I Pobiednicki Festiwal Kolorów, Pobiednicki Konkurs Piosenki. Wydarzenie zakończyło się wieczorną Zabawą Taneczną z Zespołem REVERS.

Mimo, iż pogoda nie była sprzyjająca, wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Serdecznie dziękujemy patronatom honorowym, patronatom medialnym, partnerom, sponsorom i wolontariuszom, dzięki którym możliwe było zorganizowanie i przeprowadzenie wydarzenia.

Wyniki: https://www.protimer.pl/bio/601/vi-pobiednicki-polmaraton-pomagam/results/599

Galeria: https://tiny.pl/tdkdz 

Nasze Cele

Naszym celem jest pomoc osobom niepełnosprawnym.

 

Bo życie jest zbyt piękne by żyć tylko dla siebie

 

Kim jesteśmy

Grupą ludzi i organizacji zrzeszonym w jednym celu.